Wiadomosci branżowe

Walentynkowa kartka Envelo wspiera Fundację „Pocztowy Dar”

Przed nami Walentynki – święto zakochanych obchodzone 14 lutego. Idealnym prezentem na tę okazję jest list lub kartka z miłosnym wyznaniem. W tym roku możemy nie tylko sprawić przyjemność ukochanej osobie, ale i wspomóc podopiecznych Fundacji „Pocztowy Dar”. To wszystko dzięki specjalnej ofercie Envelo.

Żeby wysłać kartkę do ukochanej osoby, nie musimy nawet wychodzić z domu. Wystarczy wejść na platformę Envelo i wybrać Neokartkę dostępną w katalogu „Walentynki”. Teraz pozostaje nam już tylko ułożyć treść miłosnego wyznania. Walentynkowa Neokartka zostanie dostarczona do adresata w papierowej formie.

W tym roku na platformie Envelo znajdziemy również specjalną Neokartkę Fundacji „Pocztowy Dar” dedykowaną dla wszystkich zakochanych. Dochód z jej sprzedaży zostanie przeznaczony na dofinansowania rehabilitacji, leków i sprzętu rehabilitacyjnego podopiecznych Fundacji.

W te Walentynki możemy pokazać, jak wielkie mamy serca! Wysłanie Neokartki kosztuje tylko 4.99 zł – mała suma, która może wywołać wiele uśmiechów. Fundacja „Pocztowy Dar” powstała w 2010 roku. Jej misją jest wspieranie działań służących rozwojowi indywidualnemu osób wymagających wsparcia, w szczególności poprzez wyrównywanie ich szans edukacyjnych i zdrowotnych.

Źródło Poczta Polska. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts