Wiadomosci branżowe

Upiększająca terapia tlenowa Intraceuticals®

Od maja w krakowskiej Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA dostępny jest rewolucyjny zabieg Intraceuticals®. Nieinwazyjna terapia tlenowa pozwala przywrócić skórze młodzieńczy blask. Połączenie zabiegów kosmetycznych z codzienną pielęgnacją bazującą na preparatach Intraceuticals® to sposób na młodszy i zdrowszy wygląd!

Unikalna technologia Intraceuticals® umożliwia uzyskanie efektu liftingu, wypełnienia i poprawy konturów twarzy. Metoda bazuje na technologii hiperbarycznego tlenu, wspomagającego wprowadzanie do skóry skoncentrowanych składników aktywnych. Sekret skuteczności zabiegów Intraceuticals® polega na połączeniu profesjonalnych zabiegów z codzienną pielęgnacją skóry.  Podczas zabiegu Intraceuticals® kosmetolog rozprowadza za pomocą specjalnego aplikatora aktywne serum. Wykorzystując czysty tlen pod odpowiednim ciśnieniem wtłacza składniki aktywne.

Istotą zabiegu Intraceuticals® jest głębokie nawilżanie poprzez zwiększanie ilości kwasu hialuronowego w różnych warstwach skóry twarzy. Podczas zabiegów pielęgnacyjnych do skóry kierunkowo dostarczany jest niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, co zwiększa jej jędrność oraz redukuje cienki linie i zmarszczki. Procedura zabiegowa wraz pielęgnacją pozwala zapewnić poprawną hydrodynamikę, stale dostarczając cennych składników aktywnych co wydłuża rezultaty terapii  -  mówi mgr kosmetolog Ilona Kwas-Brosch z krakowskiej Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA. Efekty widoczne są od razu po zabiegu, dlatego panie chętnie wybierają Intraceuticals® jako formę przygotowania skóry twarzy do ważnych uroczystości i wielkich wyjść. -dodaje.

Zabieg jest bardzo bezpieczny. Mogą z niego korzystać także kobiety w ciąży i osoby, które mają skórę skłonną do podrażnień. 

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło VESUNA. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts