Ciekawostki

Sztuka piękna w blibliotece dzięki integracji ArtPlayer z Black Box

Firma Cumedin ApS ogłosiła, że ArtPlayer.com – serwis Digital Signage, który wyświetla światowej sławy obrazy Moneta, Van Gogha, Renoira i innych wielkich malarzy – jest teraz w pełni kompatybilny z systemem Black Box, co pokazuje instalacja w kopenhaskiej bibliotece Taarnby Community Libraries.

System Black Box obsługuje DS w bibliotece, jednocześnie integrując go z kontentem ArtPlayer. „ArtPlayer działa bezpośrednio w przeglądarce internetowej i nie ma nic prostszego, niż dodanie linku ArtPlayer do listy odtwarzania Black Box. Oznacza to, że może działać w ramach naszych stałych prezentacji” – mówi Carsten Bo Vilhelmsen z działu IT biblioteki.

Morten Kryger, dyrektor zarządzający Cumedin dodaje: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że integracja ArtPlayer z wiodącym systemem DS, takim jak Black Box jest tak prosta. Wdrożenie ArtPlayer jest wyjątkowo łatwe, dzięki czemu doskonale nadaje się do muzeów, bibliotek, hoteli itp. Każda instytucja na świecie, która korzysta z systemu Black Box lub innych rozwiązań Digital Signage może korzystać z naszych usług. Naszym celem jest zostanie czołowym dostawcą cyfrowej sztuki, którą można dobierać w zależności od preferencji lub potrzeb w miejscach publicznych lub cyfrowym domu przyszłości”.

http://www.4press.pl/index.php?p=12284

Similar Posts