Wiadomosci branżowe

Soundbar Samsung HW-H450 – idealny kompan telewizora

Bez wątpienia soundbary zrewolucjonizowały świat dźwięku w telewizorach. Te niewielkie urządzenia o dużej mocy to idealne rozwiązanie dla osób ceniących dobrą jakość dźwięku i łatwość montażu. Teraz wybór właściwego urządzenia audio jest jeszcze większy, gdyż do sklepów właśnie zawitały najnowsze soundbary HW-H450 firmy Samsung.

Samsung HW-H450 to kolejne urządzenie z rodziny sprytnych sprzętów poszerzających możliwości audio telewizorów. Najnowszy model to bezprzewodowy system, w którego skład wchodzą listwa głośnikowa oraz aktywny subwoofer. Telewizor łączy się z soundbarem bezprzewodowo za pomocą funkcji TV Sound Connect. W ten sposób unikamy nieestetycznej plątaniny kabli i problemów z podłączaniem  systemu.

Niezwykłą jakość dźwięku dostarcza wzmacniacz cyfrowy Crystal Amplifier Plus, oferujący dźwięk w jakości HD, który jest świetnym uzupełnieniem znakomitego obrazu. Ta innowacyjna technologia gwarantuje krystalicznie czysty dźwięk poprzez podwójne  jego filtrowanie, w taki sposób aby brzmiał dokładnie tak, jak na żywo. Dodatkowo, dostępna w urządzeniu funkcja Smart Volume reguluje i stabilizuje poziom dźwięku, zapobiegając jego nagłym drastycznym zmianom, np. między wyświetlanymi scenami filmu lub w czasie bloków reklamowych. Dzięki tym rozwiązaniom komfort odbioru dźwięków przez użytkowników jest znacznie wyższy niż w przypadku brzmień z telewizora. 

Soundbar połączymy także z urządzeniami mobilnymi na których przechowujemy pliki audio. Muzykę można także przesyłać ze smartfona, innych urządzeń obsługujących Bluetooth lub zewnętrznej pamięci USB. Funkcja Bluetooth Power On umożliwia bezprzewodowe uruchamianie soundbara przy użyciu  smartfona. Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth oraz wyjściu USB możliwości sprzętu są znacznie większe - nie służy on jedynie jako odtwarzacz dźwięku z telewizora, lecz jako samodzielne domowe urządzenie audio. Dodatkowo,  dzięki autorskiemu rozwiązaniu firmy Samsung w postaci technologii Bluetooth Hi-Fi Codec, strumieniowany dźwięk zachowuje wysoką jakość i jest przyjemny w odbiorze.

Soundbar HW-H450 to także stylowe uzupełnienie wnętrza. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, urządzenie subtelnie wkomponowuje się w wystrój każdego salonu, dodając mu nowoczesnego wyglądu. Co ważne, za zgrabnym designem kryje się duża moc w postaci 290W, która sprosta wymaganiom miłośników nawet bardzo głośnych brzmień.

Soundbar Samsung HW-H450 dostępny będzie w sugerowanej cenie detalicznej: 1499,- PLN

Odtwarzane formaty: AAC, MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC


dostarczył infoWire.pl
Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts