Ciekawostki

Revo Mondo Wi-Fi: Internetowe radio na każdą kieszeń, bez żmudnych ustawień

Radio internetowe staje się coraz popularniejsze. Jest wygodne w użytkowaniu, posiada ogromny wybór stacji radiowych – internetowych, których ciągle przybywa. Do niedawna jedyną możliwością odbierania

Radio internetowe staje się coraz popularniejsze. Jest wygodne w użytkowaniu, posiada ogromny wybór stacji radiowych – internetowych, których ciągle przybywa. Do niedawna jedyną możliwością odbierania internetowych stacji radiowych, było wykorzystanie domowego komputera. Rozwiązanie to, z wielu względów, nie przypadło jednak do gustu dla większości użytkowników.

Znana na całym świecie firma Revo oferuje rozwiązanie tego problemu. Firma Revo oferuje możliwość słuchania tysięcy internetowych stacji radiowych z całego świata przy wykorzystaniu zewnętrznych odbiorników radiowych. W zależności od gustu i zasobności portfela, klienci firmy mają do wyboru wiele różnych modeli.

Signo Distribution Polska, jedyny przedstawiciel Revo w Polsce, proponuje ekonomiczne rozwiązanie. Wiele modeli proponowanych przez brytyjskiego producenta posiada często wysokie ceny, dyktowane w głównej mierze przez wysoką jakość wykorzystanych materiałów. Co jednak z klientami o mniej zasobnych portfelach? Radio Revo Mondo Wi-Fi oferuje funkcjonalność drogich, skomplikowanych odbiorników, zachowując przy tym niską cenę.

Radio Revo Mondo Wi-Fi to cały świat zamknięty w małym, tanim i prostym w obsłudze urządzeniu.

Radio Revo daje swoim użytkownikom niemal nieograniczone możliwości. Mając do dyspozycji blisko 25 tysięcy stacji radiowych, doskonale spełni oczekiwania każdego użytkownika. To jednak nie koniec zastosowań, jakie daje to nowoczesne urządzenie.

Radio to połączy się z wieloma urządzeniami wykorzystującymi lokalną sieć Wi-Fi w standardzie 802.11bg, co sprawi, że radio będzie pełnić również rolę odbiornika dla sygnału nadawanego przez komputer. Obsługuje klucze WEP i WPA. Revo Mondo Wi-Fi posiada wyjście audio stereo 2 x RCA, dzięki czemu podłączysz radio do Twojego systemu głośników, co znacznie zwiększa możliwości, jakie daje tradycyjny system audio. Od dzisiaj możesz słuchać muzyki z Twojego PC lub Apple Mac na posiadanym przez Ciebie systemie audio, bez konieczności korzystania z niepotrzebnych kabli.

Radio Revo zostało skonstruowane, aby zapewnić maksymalną przyjemność z użytkowania, przy zachowaniu prostoty i elegancji wykonania. Radio wykonane zostało z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu zyskało elegancki wygląd, który doskonale komponuje się z nowoczesnym sprzętem audio. Dzięki niewielkim wymiarom zajmuje mało miejsca i pozwala na zamontowanie urządzenia nawet w ciasnych pomieszczeniach.

Dzięki obsłudze UPnP urządzenie jest natychmiast gotowe do użycia – wystarczy podłączyć je do domowej sieci Wi-Fi i systemu głośników, aby już po chwili cieszyć się niemalże nieograniczonym dostępem do internetowych stacji radiowych z dowolnego krańca świata oraz możliwością strumieniowego odtwarzania plików w stratnych lub bezstratnych formatach: mp3, wma, wav, aac, flac czy ogg. Revo Mondo Wi-Fi posiada chipset Reciva Barracuda.

Nie ma konieczności instalacji specjalnego oprogramowania – streaming z PC, MACów czy NASów zgodnych z protokółem UPNP jest dostępny od razu. Dodatkowym ułatwieniem jest dołączony do radia pilot, ułatwiający sprawne sterowanie.

Mimo wielu zalet i zastosowań jakie oferuje swoim użytkownikom, Mondo Wi-Fi jest urządzeniem, którego cena jest znacznie niższa niż większości urządzeń tego typu. W ten sposób Revo stanęło naprzeciw wymaganiom klientów o tanim, wielofunkcyjnym urządzeniu na miarę XXI w.

Cena radia REVO Mondo Wi-Fi wynosi 499,00 zł brutto i została utrzymana pomimo wysokiego kursu EUR.

Signo Distribution Polska jest wyłącznym przedstawicielem REVO w Polsce.

O firmie:
Signo Distribution Polska Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy SIGNO, dystrybutora odtwarzaczy sieciowych oraz urządzeń storage, zajmująca się wyłącznie sprzedażą hurtową. Signo Distribution jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę marek REVO, Drobo, firmy Data Robotics oraz Woxter. W ofercie posiada również urządzenia firm Dvico, Onnto i Cideko.

Źródło: Signo Distribution Polska

http://www.4press.pl/index.php?p=12288

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy