Ciekawostki

Potęga liczb

Potęga liczb
autorem artykułu jest Barbara Opioła-Kraj

Według numerologii liczby są nośnikami specyficznych energii. Każdy człowiek w zależności od daty urodzenia przynależy do określonej wibracji liczbowej. Wibracja ta mówi nam o roli, jaką mamy do odegrania w życiu, o kluczowych cechach osobowości.

1153288_human_being_and_universe___Aby dowiedzieć się jaką jesteśmy liczbą urodzeniową wystarczy dodać do siebie wszystkie liczby występujące w całej dacie urodzenia i sprowadzić je do najprostszej postaci,
Np. osoba urodzona 16.08.1979 jest urodzeniową piątką, gdyż
1+6+8+1+9+7+9 = 41; (4+1) = 5

Liczba urodzeniowa to jednak nie wszystko. Tylko nieliczni zdają sobie sprawę z tego, że imiona i nazwisko, które otrzymujemy po urodzeniu także mają olbrzymi wpływ na to, jak potoczy się nasze życie. W numerologii każdej literze przyporządkowana jest określona liczba.

Gladys Lobos, światowej sławy numerolog uważa, że nie ma liczb lepszych i gorszych. Istnieją jednak dobre i złe kombinacje liczb!

Tworząc portret numerologiczny zgodnie z zasadami szkoły Lobos , bierzemy pod uwagę datę urodzenia, wszystkie imiona i nazwiska obecne w dokumentach( zarówno państwowych, jak i kościelnych-chrzest i bierzmowanie; należy również uwzględnić wszelkie błędne zapisy).

Każda zmiana nazwiska, przybranie nowego imienia ma niebagatelne znaczenie. Bywa, że po wyjściu za mąż, co zazwyczaj wiąże się ze zmianą nazwiska, kobieta twórcza i pewna siebie marnieje, zaś łagodna i czuła przeobraża się w heterę. Tego rodzaju fakty zwykło się łączyć tylko i wyłącznie ze zmianą sytuacji życiowej kobiety. Numerologia jednak uznaje, że wpływ na to mają przede wszystkim nowe układy liczbowe, pojawiające się po przyjęciu nazwiska męża.

Analogicznie sytuacja wygląda w przypadku dodania imienia przy bierzmowaniu. Niefortunnie dobrane imię może spowodować niepożądane zmiany.

Numerologia jest bardzo cennym narzędziem. Umożliwia człowiekowi wgląd w źródło jego problemów, pokazuje jaki jest naprawdę, a także jakie są jego potencjalne, nie zawsze odkryte możliwości.

Wiele osób ma problemy z samorealizacją, mimo dużego nakładu sił- niewiele wychodzi. Na podstawie porteru możemy zobaczyć, dlaczego tak się dzieje. Portret ujawnia istniejące blokady i przeszkody. Numerologia odkrywa związki pomiędzy przeżywaniem określonych problemów, a specyficznymi układami liczbowymi. I tak z portretu numerologicznego możemy odczytać tendencje do uzależnień, także emocjonalnych, do stanów depresyjnych, obsesji. Charakterystyczny układ liczbowy występuje u osób z nerwicą, jak i u posiadaczy trudnego charakteru.. Na podstawie portretu możemy odczytać czyjeś problemy z komunikacją i wyrażaniem swoich uczuć itd.

Numerologia zwraca także szczególną uwagę na podpis. Niektórzy przez całe życie podpisują się tylko w jeden określony sposób. Może być jednak inaczej, co jakiś czas nasz podpis ulega zmianie. Skracamy go, bądź też wydłużamy. W każdym przypadku zmienia się także jego wibracja. Podpis ma wpływ na rodzaj wydarzeń, przez jakie jesteśmy przyciągani w naszym życiu. Krótko mówiąc: za pomocą podpisu możemy kształtować nasz los.

Warto wiedzieć, że numerologia nie służy wyłącznie do analizy charakteru i problemów, jakie są udziałem danego człowieka. Idzie dalej: nie tylko nazywa problem po imieniu, ale pozwala go rozwiązać. Istotą tego systemu jest dokonywanie zmian w portrecie numerologicznym. Polegają one na wyeliminowaniu niekorzystnego układu liczbowego, zastąpieniu go nowym, który umożliwi pełniejszy dostęp do swoich potencjalnych możliwości, sprawi, że będzie nam się żyło łatwiej i sensowniej.

Naszym życiem rządzą liczby warto więc wykorzystać ich siłę!Serwis Partnerski ONNYKS
www.onnyks.pl

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Similar Posts