Ciekawostki

Nie będzie już „Siódmego nieba”

Pierwszy raz serial został wyemitowany w 1996 roku w amerykańskiej stacji WB Network. Dalej przez 11 lat zagościł na dobre na małych ekranach, bowiem za każdym razem zbierał przed telewizorami średnio 3,4 miliona widzów.

Twórcy ogłosili, że ostatni odcinek będzie nadany 13 maja. Oczywiście nie w Polsce, ponieważ przypomnijmy, że u nas, na antenie „jedynki” w każdą niedzielę o 10.35 leci dopiero szósta seria „Siódmego nieba”, a za oceanem to już jedenasty, tym razem definitywnie ostatni sezon.

ie będzie już „Siódmego nieba”  Ne będzie już „Siódmego nieba”  Ni będzie już „Siódmego nieba”  Niebędzie już „Siódmego nieba”  Nie ędzie już „Siódmego nieba”

I tak żywot serialu został przedłużony o dokładnie rok, bowiem wtedy miał się zakończyć na amen. Wówczas producenci wymyślili jeszcze kolejne wątki, które postanowili wpleść w życie głównych bohaterów, pomimo tego, że wcześniej wszystkie zostały pomyślnie rozwiązane. Serial „Siódme niebo” zachwycił widzów przede wszystkim swą lekkością, czerpaniem przyjemności z oglądania każdego odcinka, a także dawaniem recepty na to, jak żyć lepiej, w zgodzie z rodziną, przyjaciółmi, partnerami i z samymi sobą. Uczy przede wszystkim tego, że wszystkie konflikty można załagodzić spokojną rozmową, a także wtedy, gdy się przyjmie czyjąś pomoc.
Marta Akuszewska

Similar Posts