Ciekawostki

Mac czy PC

Czy jesteś doświadczonym użytkownikiem czy nie, czy Twój komputer jest nowy czy stary, PC czy Mac, czy wyposażony jest w złącza analogowe czy cyfrowe –

Czy jesteś doświadczonym użytkownikiem czy nie, czy Twój komputer jest nowy czy stary, PC czy Mac, czy wyposażony jest w złącza analogowe czy cyfrowe – nieistotne. Wraz z premierą nowych zestawów słuchawkowych VoIP, Sennheiser po raz kolejny przesuwa technologię bliżej ludzi. Zestawy te nie wymagają żadnej instalacji oraz są w pełni kompatybilne ze Skype™, Windows Live™, Yahoo!® i AIM®.

Ważące zaledwie pomiędzy 55 a 84 gramami, wszystkie cztery nowe zestawy są ekstremalnie wytrzymałe i trwałe, gotowe rzucić wyzwanie czasowi.

Product Manager z ramienia Sennheiser, Christian Ern, mówi:

Słyszę od klientów, że potrzebują łatwych narzędzi komunikacyjnych, takich jak lekkie i wytrzymałe zestawy słuchawkowe wyposażone w dźwięk wysokiej jakości i współpracujące z dowolnym komputerem. Jesteśmy podekscytowani, że możemy powiedzieć: “Proszę, oto one”.

Tak jak zestawy słuchawkowe Sennheiser dla graczy, nowe zestawy VOIP zbudowane są z wytrzymałych materiałów, co czyni je niemal niezniszczalnymi.

Wszystkie urządzenia wyposażone są w wyciszający szumy mikrofon, kasujący wszelkie zbędne odgłosy: krzyki dzieci, muzykę czy odgłosy z telewizora, zapewniając, że rozmowa będzie przejrzysta i zrozumiała dla obu stron.

Jednouszne zestawy słuchawkowe pozwalają użytkownikom na prowadzenie rozmów oraz zażywanie rozrywki pozostawiając jedno ucho wolnym. W przypadku bardziej wymagających konwersacji, dwuuszne zestawy słuchawkowe pozwalają na pełne zaangażowanie i skupienie się na rozmowie.

Nowy garnitur zestawów słuchawkowych VoIP zawiera:
• PC 2 CHAT: Mono analogowy zestaw dla PC.
• PC 3 CHAT: Stereo analogowy zestaw dla PC.
• PC 7 USB: Mono USB zestaw dla PC i MAC.
• PC 8 USB: Stereo USB zestaw dla PC i MAC, ze zintegrowanym kontrolerem poziomu głośności.

Wszystkie urządzenia dostępne na całym świecie od września 2011.

Sennheiser wie, że zestaw słuchawkowy musi być solidny i trwały. Dlatego właśnie oferujemy dwuletnią gwarancję na wszystkie wymienione modele.

A to już wiesz?  Jak radzić sobie ze zmęczeniem w czasie jazdy samochodem

Więcej informacji znajdziesz na stronie:
http://www.garets.pl/sluchawki_naglowne_sennheiser/sennheiser/sluchawki_dla_voip/pc3_chat_pc_3_chat_sennheiser

Oficjalny Importer i Dystrybutor produktów Sennheiser Communications na terenie Polski Garets sp. z o.o. * ul. Jordanowska 2A * 04-204 Warszawa *
www.garets.pl

O Sennheiser Communications
Sennheiser to najsłynniejszy producent słuchawek nagłownych, mikrofonów oraz systemów konferencyjnych. Firma zdobyła uznanie wśród odbiorców sprzętów elektronicznych powszechnego użytku, profesjonalnych systemów transmisyjnych oraz w przemyśle muzycznym. W styczniu 2003 roku Sennheiser Electronic i William Demant Holding połączyły swe dążenia do telekomunikacji „wolnych rąk” we wspólne przedsięwzięcie Sennheiser Communications. Gama produktów firmy Sennheiser Communications zawiera zintegrowane rozwiązania do profesjonalnej telefonii, włączając w to „Call Center” i środowiska biurowe, jak również komputer i aplikacje multimedialne. W rozwijaniu produktów priorytetem jest zapewnienie pierwszej klasy jakości dźwięku, wyszukanego wzoru oraz optymalnego komfortu noszenia.

Oficjalnym importerem produktów marki Sennheiser Communications na terenie Polski jest firma Garets Sp. z o.o.
www.garets.pl

Źródło: Garets sp. z o. o.

http://www.4press.pl/index.php?p=12278

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy