Ciekawostki

Interaktywne kioski Access1posłużą politykom

Firma Access1 Media uruchomiła na swoich kioskach z dotykowym ekranem platformę polityczną. Audience Measurement Platform (AMP1) zapewnia politykom innowacyjny sposób przekazywania komunikatów, a ponadto mierzy

Firma Access1 Media uruchomiła na swoich kioskach z dotykowym ekranem platformę polityczną. Audience Measurement Platform (AMP1) zapewnia politykom innowacyjny sposób przekazywania komunikatów, a ponadto mierzy w czasie rzeczywistym wyniki sondaży podczas kampanii wyborczych.

Nową platformę od tradycyjnych metod badania opinii publicznej odróżnia przede wszystkim interaktywny ekran dotykowy oraz kamera współpracująca z oprogramowaniem do rozpoznawania publiczności. Aplikacja określa wiek i płeć osoby oraz czas spędzony przez nią na udzielaniu odpowiedzi na pytania. Wyniki ankiety i dane demograficzne są w czasie rzeczywistym przesyłane na stronę Access1, gdzie klient może się z nimi zapoznać po uprzednim zalogowaniu.

Access1 umożliwia politykom komunikację z wyborcami za pomocą treści wideo, audio, grafiki oraz wiadomości tekstowych. Wykorzystanie kiosków umieszczonych w miejscach o dużym natężeniu ruchu pozwala na dotarcie do wielu osób w unikalny sposób. Kontent może być aktualizowany zdalnie.

Poprzez wbudowany terminal do obsługi kart kredytowych można przekazywać dotacje na rzecz wybranego polityka.

Źródło: SignageInfo

http://www.4press.pl/index.php?p=12273

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy