Ciekawostki

Emerson KR8-820 – pasywnie chłodzony komputer embedded

Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson, wprowadza na rynek swój pierwszy komputer typu embedded z procesorami drugiej generacji Intel Core, chłodzony całkowicie pasywnie. KR8-820

Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson, wprowadza na rynek swój pierwszy komputer typu embedded z procesorami drugiej generacji Intel Core, chłodzony całkowicie pasywnie. KR8-820 jest idealny do różnorodnych zastosowań, włącznie z Digital Signage, kioskami, wózkami medycznymi oraz automatami do gier. Metalowa obudowa z rowkami odprowadza ciepło z wnętrza, działając jak radiator.

Emerson Network Power KR8-820 wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor Intel Core i5-2510E 2.5GHz, 4GB pamięci RAM DDR3 oraz dysk SSD o pojemności 80GB. Komputer nie ma żadnych części ruchomych, co zapewnia długotrwałą niezawodność. KR8-820 posiada certyfikat Intel vPro, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa i możliwość zdalnego zarządzania. Urządzenie ma rozmiary 200 mm x 250 mm x 70 mm, dzięki czemu jest łatwy w montażu na ścianie, w szafce lub kiosku. Pracuje z zakresie temperatur od 0 do 35 stopni Celsjusza.

http://www.4press.pl/index.php?p=12282

A to już wiesz?  Kłopoty z przyswajaniem wiedzy – problem dziecka czy rodzica?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy