Ciekawostki

Cideko Chatting – rozmawiaj bez ograniczeń z dowolnego miejsca

Miniaturyzacja daje dzisiaj użytkownikowi wiele możliwości. Począwszy od nowoczesnych komputerów, poprzez telefony na akcesoriach skończywszy. Od niedawna firma Signo Distribution Polska wprowadziła na rynek klawiaturę

Miniaturyzacja daje dzisiaj użytkownikowi wiele możliwości. Począwszy od nowoczesnych komputerów, poprzez telefony na akcesoriach skończywszy. Od niedawna firma Signo Distribution Polska wprowadziła na rynek klawiaturę bezprzewodową Cideko Chatting. Jest to urządzenie spełniające funkcję aż trzech dotąd niezależnych akcesoriów: kompletnej klawiatury QWERTY, bezprzewodowej myszy 3D oraz bezprzewodowego odbiornika / nadajnika do komunikacji sygnału audio, zamkniętych w prostym projekcie eleganckiej obudowy.

Od dzisiaj praca przy komputerze nie musi wiązać się z siedzeniem przy biurku. Możliwość podłączenia do komputera z zainstalowanym programem Skype oraz podłączenia słuchawek i mikrofonu do wbudowanych wejść 3.5mm, przekształca klawiaturę Cideko Chatting w urządzenie posiadające funkcje zbliżone do telefonu komórkowego. Pozwala cieszyć się darmowymi rozmowami bez niepotrzebnych kabli.

Producenci zadbali o prostotę użytkowania urządzenia. Instalacja odbywa się na zasadzie Plug&Play. Nie ma potrzeby instalowania oprogramowania ani sterowników. Klawiatura posiada wbudowany akumulator, co likwiduje konieczność wymiany baterii. Wystarczy podłączyć klawiaturę do komputera poprzez dołączony do kompletu kabel USB.

Klawiatura posiada najpopularniejszy układ klawiszy oraz wbudowaną mysz 3D z czujnikiem ruchu, zapewniając lewy i prawy przycisk myszy. Do własnego zdefiniowania pozostawia 5 klawiszy funkcyjnych. Łącznie, na klawiaturze niewielkich rozmiarów (142 mm (dług.) x 88 mm (szer.) x 29 mm (wys.)) znajdują się 83 klawisze. Producent zapewnia baterię litowo -jonową wielokrotnego ładowania o żywotności ok. 10 godzin ciągłego użytkowania.

Klawiatura Cideko Chatting bez problemu współpracuje z systemami: MS Windows 98/ME/2000/XP/Vista/Windows 7, Mac OS X (v10.2 lub wyższą wersją) oraz Linux.

Cena detaliczna klawiatury Cideko Chatting wynosi 319,00 zł brutto.

Specjalnie, dla miłośników gier komputerowych stworzono klawiaturę Cideko Gaming (Conqueror), która także od niedawna znajduje się w ofercie Signo Distribution Polska. W klawiaturze tej połączono specyficzny, ergonomiczny kształt i funkcje pada z pełną klawiaturą QWERTY. Obecna cena tej klawiatury to 299,00 zł brutto.

Osoby, które cenią sobie przede wszystkim cenę, zainteresuje najtańsza klawiatura z oferty Signo Distribution Polska, Cideko Air Keybord, która doskonale spełni swoją rolę jako alternatywa dla dużych i niepraktycznych klawiatur bezprzewodowych. Jej cena to 230,00 zł brutto.

Signo Distribution Polska jest wyłącznym przedstawicielem Cideko w Polsce.

O firmie:
Signo Distribution Polska Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy SIGNO, dystrybutora odtwarzaczy sieciowych oraz urządzeń storage, zajmująca się wyłącznie sprzedażą hurtową. Signo Distribution jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę marek REVO, Drobo, firmy Data Robotics oraz Woxter. W ofercie posiada również urządzenia firm Dvico, Onnto i Cideko.

Źródło: Signo Distribution Polska

http://www.4press.pl/index.php?p=12279

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy