Wiadomosci branżowe

ATM Rozrywka – nowe seriale i kultowe dokumenty od 10 lutego

ATM Rozrywka już w poniedziałek 10 lutego wprowadza do ramówki trzy nowe pasma. Oprócz dwóch nowych seriali - obyczajowego i komediowego, stacja proponuje też znane z National Geographic Channel programy dokumentalne. Będzie je można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinnym paśmie seriali dokumentalnych.

Najważniejsze zmiany dotyczą ramówki popołudniowej. I tak o godzinie 16.30, zamiast dotychczas emitowanych seriali komediowych (Mamuśki/Synowie) stacja będzie nadawała w dni powszednie serial komediowy Okazja  (powtórka odcinków w kolejny dzień rano o 9.30).

Godzina 18.00 (zamiast teleturnieju Gra w ciemno) to w dni powszednie czas zarezerwowany na pasmo dokumentów. Odcinki nadane w dni powszednie (w tym m.in. kultowa Granica) będą powtarzane w soboty od godz. 9.00 do  14.00, zamiast dotychczas emitowanej Linii życia.

O godzinie 19.00 (zamiast teleturnieju Awantura o kasę) ATM Rozrywka będzie emitować w dni powszednie od poniedziałku do piątku, telenowelę Warto kochać. Powtórki odcinków serialu przewidziane są w dniu następnym o godz. 11.00 zamiast Rodziny zastępczej plus.

Noce z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek wypełnią między innymi programy Czas na kulturę, Na rybę i Piąty wymiar.

 

O ATM Rozrywka

ATM Rozrywka to kanał o charakterze rozrywkowo – filmowym. Nadawcą kanału  jest ATM Grupa S.A. – największy producent programów telewizyjnych w Polsce.

Na antenie telewizji ATM Rozrywka  można obejrzeć głównie filmy fabularne, programy rozrywkowe, seriale komediowe oraz audycje muzyczne. Stacja dostępna jest na pierwszym multipleksie Naziemnej Telewizji Cyfrowej, platformie satelitarnej Cyfrowy Polsat oraz w sieciach telewizji kablowej w całej Polsce.

W grudniu 2013 udział w oglądalności telewizji ATM Rozrywka wyniósł w grupie komercyjnej 0,92% (SHR%16-49), w zasięgu ogólnym (SHR4+) 0,87%. Rekordowy wynik oglądalności stacja osiągnęła w sierpniu 2013 roku. Udział w grupie widzów 16-49 wyniósł wówczas 1,04%. (na podstawie danych Nielsen Audience Measurement)

 

 

 

 

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts